Lady (herplaatst)

Posted 10 maanden agoAmazone

Leeftijd: 6
Geslacht:
Size:

Over

Halloo Allemaal, we stellen jullie graag voor aan Lady, een 6 jarige Venezuela Amazone ,of ik een pop of een man ben is niet bekend ook is hij( of zij) nog niet getest.
Lady is tijdens de coronatijd opgegroeid en heeft de eerste jaren van haar leven dus weinig personen leren kennen. Ze is wat teruggetrokken als er visite komt.
Kleine drukke kinderen (die snel bewegen) maken haar wat angstig .
Ze is wat terughoudend in het maken van contact. de kleinkinderen die komen logeren vindt ze interessant. Ze mogen haar iets lekkers geven, dit pakt ze aan als ze rustig wordt benaderd. Ze komt op de hand zitten als je opstappen zegt, ook bij de kleinkinderen.
 Lady eet momenteel een zadenmix, normaal papegaaien voer, we vullen dit aan met een walnoot per dag en fruit, schijfje appel/peer/banaan of een aardbei.
Pellets zou evt een goede aanvulling kunnen zijn, Lady kent dit nog niet maar voor de aanvullende voedingsstoffen is dit zeker het wennen de moeite waard.
 Verder krijgt ze een stukje kaas of een stukje vlees of een gebakken krieltjes, als wij zelf eten.
Lady kan niet echt praten, als we beneden komen zeggen we haar goedemorgen en ze doet wel pogingen om te reageren maar verder dan” mogguh” komt ze niet.
Als je je hand naar haar uitsteekt en opstappen zegt komt ze direct op je hand zitten.
Ze zit los op de kooi en ze vliegt naar je toe om op je schouder te zitten als ze aandacht wil. Ze wil graag weten waar je bent en maakt dan contact door een twee tonig deuntje te fluiten.
wij zoeken dus ook een plekje waar er veel tijd buiten de kooi is, en het liefst plaatsen we haar bij een soortgenootje.
Aangezien Lady nog jong is zou een soortgenootje zeker gewaardeerd worden.
Ze vermaakt zich het liefst door naar buiten te kijken. Ze wil graag met de kooi voor het raam staan, ze zit dan op of in de kooi.
Ze heeft een rare gewoonte, als je gaat stofzuigen dan duikt ze haar waterbak in om zich te badderen en vliegt het water een meter in het rond.
S’avonds gaat ze zelf haar kooi in en gaat slapen ze komt er ook niet meer uit. S’nachts gaat de kooi dicht. Ze wacht tot je de kamer inkomt,  eerder hoor je haar niet.

Ik mag verhuizen vanuit Sint-Maartensburg (NH) voor een vergoeding van 200,- met mijn kooi en toebehoren.

Als je Lady een goed huisje zou willen bieden lees dan onderstaande eisen goed door:

* Er mag niet gerookt worden in dezelfde ruimte als waar zij komt te wonen.

*Je moet kennis en ervaring hebben met papegaaien.

* Zij leeft graag veel buiten de kooi, dus daar moet voldoende tijd voor zijn.

* Er is een vogelvriend aanwezig.

* Je moet bereid zijn om de door ons aangeboden online cursus Papegaai te volgen.

Een huisbezoek vanuit de Stichting is onderdeel van het herplaatstraject.
Incomplete aanmeldingen kunnen niet in behandeling genomen worden

Informatie over de vogel:

  • Vriendelijk naar vreemden
  • Stapt op
  • Hand tam
  • Heeft veel tijd buiten de kooi nodig
  • Komt met kooi

Kan goed samen leven met:

  • Andere dieren
  • Andere vogels

Wil je mij adopteren?

Bel dit nummer: 0647009655
Schrijf een bericht: info@hopeforwings.nl
Adoptieformulier