Boomer
Posted 2 uur agoGrijze roodstaart
Over
Lieve vogelvrienden
Voordat ik je meeneem in mijn verhaal, stel ik me even voor. Boomer is de naam en ik ben een man van 19 jaar jong. Ze noemen me hier thuis echt een bijzondere vogel die veel vreugde brengt in huis. Dat is best een compliment en ik herken dat zeker.
Ik zit graag bij de zoon des huizes, hij is echt mijn grote vriend. Heerlijk boven op de schouders of hangen aan een wollen trui, ik vind het heerlijk. Ik lift dan ook graag mee wanneer er binnenshuis dingen te doen zijn.
Tijdens het koken ben ik graag in de buurt en babbel ik er lekker op los. Ik ben keurig opgevoed en dat hoor je terug in mijn vocabulaire. Wanneer er leuke muziek op tv is, doe ik enthousiast mee. Wanneer jij danst en klapt beweeg ik mee op het ritme van de muziek. Zingen kan ik ook. Dat hebben ze me geleerd. Ik zing: “Wij zijn twee vriendjes” van Denny Christiaan, “Rivers of Babylon” van Boney M, “1,2,3,4 hoedje van papier” en “Hup Holland hup!” Ik vind het heerlijk om over mijn kop geaaid te worden en ben graag buiten de kooi, waarbij ik het liefst wat hoger zit.
Spelen en slopen doe ik graag, maar met beleid. Oude rotzooi vind ik heerlijk om te slopen, maar met mijn nieuwe speelgoed ben ik weer wat voorzichtiger.
Sommige dingen vind ik wel spannend. Zo moet ik altijd wel even wennen aan nieuwe dingen. Dan kijk ik even de kat uit de boom. Douchen vind ik ook nog spannend, behalve wanneer ik het zelf mag doen bij de keukenkraan. Lekker even zelf spetteren.
Ik ben een zoetekauw en mag graag een stukje koek mee eten of meelikken van een ijsje. Maar als basis eet ik uiteraard mijn zaden, groente en fruit.
Andere vogels ken ik nog niet, maar zou graag met een andere grijze roodstaart samen wonen. Ik ben wel gewend aan een hondje. We zijn niet de grootste vrienden, maar we tolereren elkaar zeker.
Op dit moment vind ik het niet zo leuk om alleen te zijn, het liefst ben ik lekker samen thuis want ik hou van gezelligheid. Voor de nacht gaat er een doek over de kooi en dan ga ik lekker slapen.
Door een eerdere ziekte binnen mijn gezin ben ik een paar jaar geleden gaan plukken. Ik heb echter wel mijn slagpennen nog, dus ik kan door huis vliegen.
Wegens omstandigheden ben ik op zoek naar een nieuw forever home. Ik ben getest en mijn cites wordt op dit moment aangevraagd. Ik mag verhuizen vanuit Nieuwleusen voor 250,- incl mijn kooi.
Als jij Boomer een goed huisje zou willen bieden lees dan onderstaande eisen goed door:
* Er mag niet gerookt worden in dezelfde ruimte als waar hij komen te wonen.
*Je moet kennis en ervaring hebben met vogels.
* Hij leeft graag buiten de kooi, dus daar moet voldoende tijd voor zijn.
* Er moet een andere grijze roodstaart aanwezig zijn.
* Je moet bereid zijn om de door ons aangeboden online cursus Papegaai te volgen.
Een huisbezoek vanuit Stichting Hope for Wings is onderdeel van het herplaatstraject.
Als je denkt dat je mij een mooi en gelukkig leven kan geven, klik dan hier voor het adoptieformulier. Incomplete aanmeldingen kunnen niet in behandeling genomen worden.
Fotos
Informatie over de vogel:
- Getest op ziektes
- DNA getest / sext
- Stapt op
- Hand tam
- Heeft veel tijd buiten de kooi nodig
- Komt met kooi
Kan goed samen leven met:
- Andere dieren
- Andere vogels